Bílý kelímek pro šetrné a hygienické skladování zubních kartáčků od Bahne & CO Soft

Moderní koupelny, která se vám s postupem času jen tak neokouká, docílíte se značkou Bahne & CO jako lusknutím prstu. Její koupelnové doplňky spojují nadčasový vzhled s kvalitními materiály a zpracováním, aby i po několika letech byly stále stejně okouzlující a zároveň funkční.

Kelímek jako nedílná součást koupelny

Co je to, co vám v koupelně chybí? Pokud se nachází mezi tím, co máte, a to, co potřebujete, je kelímek na zubní kartáčky, měli byste se zaměřit na ten od Bahne & CO Soft.

O bílém kelímku na zubní kartáčky od Bahne & CO Soft se mluví jako o dokonalém kousku do každé moderní koupelny. Je velmi praktický, jelikož do něj můžete umístit více kartáčků najednou. Zároveň se díky jeho stavbě jednoduše udržuje v čistotě, a tím zajišťuje vyšší úroveň hygieny v koupelně.

Kelímek jako luxusní doplněk

Když se řekne „luxusní koupelnový doplněk“, pravděpodobně by vás hned napadlo mnoho věcí, mezi nimiž by však kelímek na zubní kartáčky nejspíš nebyl.

Přesto se právě kelímek od Bahne & CO Soft může pochlubit tím, že jej lze rázem zařadit do kategorie luxusních doplňků pro koupelny. Většina výrobců sází na atraktivní design, avšak zároveň často i na levnější materiály, v nichž se pak eventuálně mohou některé kosmetické produkty nebo kartáčky po čase prosakovat. S kelímkem od Bahne & CO Soft se takový problém určitě nevyskytuje!

Více než bílý kelímek

Kelímek na zubní kartáčky od Bahne & CO Soft v sobě nese mnohem víc, než jen funkcionalitu a design.

Jelikož se jedná o produkt z produktové řady Soft, jejíž název už napovídá, kelímek je velmi příjemný na dotek. I v situacích, kdy je koupelna velmi chladná, s ním nepocítíte nepříjemný pocit studu. Co je však na něm nejdůležitější, je jeho příspěvek ke zvýšení hygieny v koupelně. Pokud byste měli používat kartáčky bez kelímku, mohly by si být snadno vystaveny různým bakteriím a infekcím. Kelímek toto riziko minimalizuje.

Celkově je tedy Bílý kelímek pro šetrné a hygienické skladování zubních kartáčků od Bahne & CO Soft poměrně jednoduchou, avšak velmi velkou investicí pro vaši koupelnu. Bude vám sloužit mnoho let a navíc si jeho vzhled získá vaše srdce hned na první pohled. Pokud si tedy chcete pořídit něco kvalitního, co vám ušetří starosti se zdravím a zároveň vám vydrží mnoho let, měli byste se rozhodnout právě pro tento model.

Bílý kelímek pro šetrné a hygienické skladování zubních kartáčků od Bahne & CO Soft

Pořiďte si bílý kelímek na zubní kartáčky od Bahne & CO Soft zde!