Eka Předsíňová stěna s čalouněnými panely Trinity 22 – bílá/šedá 2314: luxus a eleganci do vašeho interiéru

Pro ty náročnější nabízíme nyní botníkovou stěnu Trinity s čalouněnými panely, které v sobě spojují moderní a netradiční design s maximálním komfortem při ukládání. Představte si, že si domů přinesete něco, co definitivně oživí vaší předsíň. Botníková stěna Trinity je právě tou volbou!

Úplné novinky na trhu: Čalouněné panely botníkové stěny Trinity

Jedním z nových prvků, které tato botníková stěna přináší na český trh, jsou čalouněné panely tvořící zadní část botníku, které budou perfektně odpovídat vašemu vkusu a stylu bydlení. Naše nabídka barev se neustále rozšiřuje, takže si můžete vybrat přesně takovou předsíňovou stěnu, kterou jste vždy chtěli.

Jak tedy vypadá nabídka barev a druhů látek? V naší nabídce najdete mnoho variant, které si můžete vybrat a vytvořit si tak ideální předsíňovou stěnu, která bude dokonale ladit s ostatními kusy vašeho nábytku. Více o variantách barev a druhů látek se dozvíte zde.

Rozměry botníku a co vše botníková stěna obsahuje

Naše botníková stěna Trinity se skládá z několika částí, a to z:

  • 1 ks – botník 100 cm
  • 1 ks – šatní skříň 45 cm
  • 1 ks – nástěnná skříň 45 cm
  • 4 ks – čalouněný panel 38×40 cm
  • 10 ks – čalouněný panel 50×40 cm
  • 1 ks – čalouněný panel 38×15 cm

Vyberte si jednu z mnoha barevných variant a vytvořte si vlastní rozložení předsíňové stěny Trinity. Rozměry botníku najdete na poslední fotografii příslušného produktu