Kela Natura – Set na přípravu fondue pro dokonalý zážitek

Máte rádi kulturu stolování, při které se sejdou všichni vaši přátelé a rodina? Pak si rozhodně nenechte ujít tento kousek, kolem kterého si můžete všichni sednout a během ochutnávání skvělého jídla zažít upřímnou zábavu. Jídlo je více jak prostředek k přežití, udělejte si z něj životní slast!

Obsah setu:

1) smaltový hrnec na fondue,

2) nahřívač,

3) nerezová poklička,

4) hořák,

5) 6 vidliček a 6 lžic s rukojetí z bukového dřeva,

6) otočný tác z bukového dřeva,

7) 6 keramických misek.

Značka Kela

Kela, to je německá značka s více jak 100letou historií. Všechny její kuchyňské výrobky spojuje základní myšlenka a podstata značky – nekompromisní kvalita, nadčasový design a univerzálnost, díky které tito pomocníci padnou do jakékoli kuchyně a jsou vhodné opravdu pro každého. Zkrátka spokojenost zaručena.

Kela Natura – ideální pro přípravu fondue

Tento set s názvem Kela Natura je ideální pro přípravu fondue, což je tradiční švýcarské jídlo, které se stává v poslední době stále populárnějším i u nás. Set obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste si mohli vychutnat dokonalý zážitek z tohoto jídla.

Smaltový hrnec na fondue

Smaltový hrnec na fondue je vyroben z kvalitního materiálu a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jeho velikost 18x18xH9 cm je dostatečná pro asi 1 litr náplně.

Při použití fondue potřebujete například bukové dřevo a alkohol, aby se hrnec ohřál a poté si můžete vychutnat teplé a lahodné fondue.

Nahřívač

Nahřívač umožňuje jednoduchou regulaci ohřevu a udržování teploty fondue.

Nerezová poklička

Nerezová poklička slouží k zamezení ochlazování a udržení teploty náplně.

Hořák

Hořák je velmi praktický při používání, lze ho snadno přidat nebo odebrat a regulovat intenzitu ohně.

Vidličky, lžíce a rukojeti z bukového dřeva

V rámci setu Kela Natura se nachází 6 vidliček a 6 lžic s rukojetí z bukového dřeva. Kromě toho set obsahuje i otočný tác, který usnadní přípravu a podávání.

Slibujeme Vám s tímto setem opravdový zážitek a pochutinu na jedinečné úrovni. Pokud se chystáte vyrazit na dovolenou, nezapomeňte si Kela Natura přibalit. Bez ní si návštěvu hor nemůžeme ani představit.

Keramické misečky

V rámci setu najdete 6 keramických misek, do kterých si můžete dát připravené fondue a podávat je dle vašich představ.

Tak neváhejte a zažijte něco nového a zábavného! Klikněte zde na odkaz (https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/set-na-pripravu-fondue-kela-natura) a objednejte si svůj set na přípravu fondue Kela Natura ještě dnes.