Kvalitní expedo posuvná skříň s elegantním zrcadlem v moderním provedení


Materiál a rozměry

Expedo posuvná skříň se zrcadlem ANCORA je vyrobena z kvalitního materiálu o tloušťce 1,6 cm. Skříň je k dostání ve více barevných dekorech, takže si určitě vyberete tu, která nejlépe zapadne do vašeho interiéru.

Rozměry skříně jsou 120 cm x 200 cm x 58 cm, takže vám nabízí dostatek úložného prostoru v podobně volného místa s šatní tyčí a pěti policemi. Díky těmto prvkům lze skříň snadno uzpůsobit svým potřebám a uložit do ní všechny vaše oblíbené kousky oblečení.

Zrcadlo a posuvné dveře

Vnitřní část skříně zakrývají posuvné dveře se zrcadlem, které zajišťují nejenom skvělý vzhled skříně, ale především vám umožňují snadno zkontrolovat, zda vše máte „na svém místě“. Dveře jsou navíc vybaveny kvalitními posuvnými mechanismy, takže rozhodně nebudou sklouzávat a způsobovat vám problémy.

Barevné varianty a LED osvětlení

Nabízené barevné varianty skříně jsou bílá a černá, z nichž si můžete vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Pokud byste chtěli dotvořit ještě lepší atmosféru, můžete si zvolit i možnost LED osvětlení, které dodá skříni ještě větší eleganci.

Materiály použité při výrobě

Při výrobě skříně byly použity kvalitní materiály v podobě LTD a PVC, což zaručuje její odolnost a dlouhou životnost. Díky těmto materiálům můžete být jistí, že vás skříň bude dlouho sloužit a budete s ní maximálně spokojení.

Pokud je tedy vaším cílem pořídit si kvalitní posuvnou skříň s elegantním zrcadlem v moderním provedení, doporučujeme vám Expedo posuvnou skříň se zrcadlem ANCORA, která vám nabídne vše, co byste od této komponenty do vaší domácnosti mohli očekávat.