Kvalitní umyvadlová baterie Grohe Essence New bez podomítkového tělesa chrom 19408001


Popis produktu

Umyvadlová baterie Grohe Essence New je páková podomítková baterie bez podomítkového tělesa, která vyniká svým moderním designem a kvalitním zpracováním. Baterie je vyrobena v chromovém provedení, které nejen vypadá skvěle, ale také zajišťuje dlouhou životnost baterie.

Baterie je kompatibilní s různými typy umyvadel a je ideální pro vytvoření moderní a stylové koupelny. Nabízí také řadu funkcí, které zaručují jednoduché ovládání a příjemné užívání.

Hlavní vlastnosti

  • Moderní design: Baterie má elegantní design, který se hodí do moderních koupelen.
  • Chromové provedení: Baterie je vyrobena v kvalitním chromovém provedení, které zajišťuje dlouhou životnost.
  • Bez podomítkového tělesa: Baterie je bez podomítkového tělesa, což poskytuje větší volnost při instalaci a umožňuje jednodušší údržbu.
  • Jednoduché ovládání: Baterie je vybavena pákovým ovládáním, které umožňuje snadné dávkování vody.
  • Kompatibilita: Baterie je kompatibilní s různými typy umyvadel a je ideální pro vytvoření moderní a stylové koupelny.

Kompatibilní montážní těleso

K baterii je třeba dokoupit kompatibilní montážní těleso pod označením G32635000. Toto těleso zajišťuje správnou montáž baterie a umožňuje snadnou údržbu a výměnu. Montážní těleso je součástí systému Grohe QuickFix, který usnadňuje rychlou a jednoduchou montáž.

Závěr

je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a elegatní baterii s vysokou kvalitou. Baterie nabízí řadu funkcí, které poskytují snadné ovládání a dlouhou životnost. K baterii je nutné dokoupit kompatibilní montážní těleso, které zajišťuje správnou montáž a usnadňuje údržbu. Pokud hledáte způsob, jak vylepšit svoji koupelnu, pak je tato baterie tou správnou volbou.

Umyvadlová baterie Grohe Essence New