MEBLINE RTV komoda VIGO NEW VG9B 180 – luxusní design v bílé a černé lesklé barvě

Vybíráte novou televizní komodu na obývací pokoj, která se hodí jak do moderního tak do klasického interiéru? Doporučujeme vám MEBLINE RTV komodu VIGO NEW VG9B 180. Tato skříň s rozměry Š 180cm x V 30cm x H 40cm se bude perfektně hodit jako středobod vašeho obývacího pokoje.

Design

Tato televizní komoda přináší luxusní zpracování a design. S matnou bílou barvou korpusu, laminovanou MDF deskou s vysokým leskem na čelní straně a černou lesklou barvou na rámečku si jistě získá vaše sympatie. Komoda MEBLINE RTV VIGO NEW VG9B 180 je určena pro ty, kteří hledají originalitu a dokonalost v designu.

Kvalita a materiály

Skříň je vyrobena z kvalitní laminované desky, která zajišťuje pevnost a stabilitu. Čelní laminovaná MDF deska s vysokým leskem dodává celé komodě netradiční lesklý vzhled. Důraz na kvalitu je vidět v každém detailu. Kvalitní povrchová úprava zaručuje trvanlivost nábytku.

Typ skříně

Komoda MEBLINE RTV VIGO NEW VG9B je zavěšena na stěnu ve výšce, kterou si sami určíte. Díky tomu máte možnost umístit do prostoru pod skříní další skřínky či police podle vašich potřeb.

Možnosti doplnění

Tuto televizní skříň lze vybavit LED osvětlením za příplatek, díky čemuž si můžete doma vytvořit atmosféru příjemného osvětlení. Vybavení osvětlením skříně pod nábytkem dodá vašemu obývacímu pokoji útulnost, teplý a příjemný pocit.

Záruka

Komoda MEBLINE RTV VIGO NEW VG9B 180 je vyrobená z kvalitních materiálů a dodává se s 24 měsíční zárukou.

Pokud vás zaujala televizní komoda MEBLINE RTV VIGO NEW VG9B 180, kterou jsme popsali v tomto článku, můžete si jí zakoupit na adrese: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/mebline-rtv-komoda-vigo-new-vg9b-180-bily-cerny-lesk

Rozměry a specifické informace:

  • Barva: Bílý matný / černý lesk
  • Materiál: Korpus – laminovaná deska; Čelo – laminovaná MDF deska s vysokým leskem
  • Typ skříně: Závěsná
  • LED osvětlení: Za příplatek
  • Rozměry: Šířka 180 cm, Výška 30 cm, Hloubka 40 cm
  • Záruka: 24 měsíců