Moderní lustr ASIR MORINO 4 v bílé barvě

Lustr je osvětlovací těleso, které nejen slouží k osvětlení prostoru, ale také ho dokáže dekorovat a zútulnit. Současně jako milovník designové výbavy do interiéru si dokážete určitě představit, jaký vliv má lustr na celkový dojem z místnosti. Proto byste si měli vybírat velmi pečlivě, aby vám vyhovoval nejen po stránce estetické, ale také funkční.

ASIR MORINO 4

A právě takovým unikátním a přitom praktickým lustrm je právě ASIR MORINO 4. Tyto lustry jsou vyrobeny z kovového těla, o průměru 30 cm a výšce 70 cm. A aby se vám jeho bílá barva co nejvíce líbila, je na něj nanesen tromlovaný nátěr.

Jeho dokonalost však nekončí jen barvou a designem, ale také jeho praktičností. Tenhle typ lustru má totiž žárovku typu E27 s maximální spotřebou 60 W. Je však nutné pamatovat na to, že při zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky by to měla provádět pouze odborně způsobilá osoba.

Doporučení

ASIR MORINO 4 lustr do vašeho interiéru rozhodně patří, protože jeho jednoduchý, ale elegantní vzhled dokáže ozvláštnit jakýkoli okolní styl o několik levelů výše. Takže neváhejte a posuďte si jeho kvality sami! Aby váš moderní lustr ASIR MORINO 4 v bílé barvě byl skutečně dokonalý, nezapomeňte si dokoupit žárovku, kterou však přikládáme k dodání ne.
Moderní lustr ASIR MORINO 4 v bílé barvě
Jak by vypadal váš pokoj s tímto krásným lustrem, který má schopnost propojit všechny prvky v místnosti do jednoho harmonického celku? Je to neuvěřitelná a zároveň nádherná spojnice, která dokáže velkou změnu. A my věříme, že pro svůj interiér najdete ten správný typ lustru, což vám nejen zútulní váš byt, ale také zvýší váš standard.
Moderní lustr ASIR MORINO 4 v bílé barvě
Dovolte nám tedy, abychom vám zprostředkovali tuto jedinečnou možnost, jak si pořídit unikátní a praktický lustr, který vám bude skvěle sloužit a především ukráší váš interiér. Samozřejmě tuto možnost nebudete muset hledat moc dlouho, právě na naší stránce si můžete vybrat ten správný typ lustru, podle svého vkusu a v těch nejlepších kvalitách.