Nechybějící luxus ve vašem interiéru: Falco Skříň Mikado III s truflou

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech dodávají zrcadla, která jsou nalepena na dveřích skříně.

Falco Skříň Mikado III s truflou

Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání.

Dostatek úložného prostoru pro vaše věci

Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje.

Úložný prostor skříně

Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Jaké jsou výhody skříně Falco Mikado III?

  • Moderní design je vkusný a elegantní.
  • Velký úložný prostor dokáže pojmout všechny vaše věci.
  • Odolná konstrukce zaručuje dlouhou životnost.
  • Snadná montáž díky dodanému montážnímu plánu a potřebným součástkám.

Pokud hledáte skříň, která bude dokonalým doplňkem vašeho interiéru, nemusíte hledat dál. Falco Skříň Mikado III s truflou splní vaše nejnáročnější požadavky. Navíc si můžete být jistí kvalitou a životností produktu – skříň je totiž vyrobena z kvalitních materiálů a při montáži se nešetřilo na robustních spojovacích součástkách.

Nenechte si ujít tuto šanci a pořiďte si skříň Falco Mikado III s truflou ještě dnes na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/falco-skrin-mikado-iii-trufla-3.