Noční stolek Arty bílý: elegancí a praktičnost do vaší ložnice!

Vybrat si správný noční stolek může být velmi náročné. Na trhu existuje mnoho modelů, ale zdaleka ne každý se hodí do vaší ložnice. Pokud hledáte noční stolek, který spojuje eleganci s praktičností, můžete přemýšlet o nočním stolku Arty bílý.

Moderní noční stolek

Noční stolek Arty bílý je skutečně moderní kousek nábytku. Má jednoduché, čisté linie a minimalistický design, který se hodí do mnoha typů ložnic. Jeho bílá barva spolu se zlatými nožkami vytváří kombinaci dokonalé elegance a jednoduchosti.

Arty bílý noční stolek byl vyroben z materiálů velmi dobré kvality. Korpus je z laminované desky silné 16 mm a čelo z MDF desky silné 18 mm. To zaručuje, že noční stolek nijak nevyžaduje složité údržby.

Kuličkové vedení pojezdů a kovové nožky zlaté barvy

Jak již bylo zmíněno, noční stolek Arty bílý je velmi praktickým kouskem nábytku. Díky kuličkovému vedení pojezdů se zásuvka velmi lehce otevírá a zavírá. To znamená, že budete moci své věci uchovat v nočním stolku bez jakýchkoliv potíží.

Kovové nožky zlaté barvy jsou rovněž velmi praktické. Díky nim bude váš noční stolek stát vysoko nad zemí a umožní vám snadnou údržbu pod ním. Kromě toho zlaté barvy dodají nočnímu stolku Arty bílý ještě více elegánce.

Bez úchytu = otevírá se za vyčnívající hranu

Arty bílý noční stolek má velmi zajímavý design. Jednou z nejzajímavějších vlastností je fakt, že nemá žádné úchyty na zásuvku. Místo toho se zásuvka otevírá za vyčnívající hranu. To dodává nočnímu stolku zajímavý vzhled a také zlepšuje jeho praktičnost.

Rozměry

Arty bílý noční stolek měří 50 cm na délku, 46 cm na výšku a 40 cm na hloubku. Tyto rozměry jsou ideální pro většinu ložnic a umožní vám uchovat v nočním stolku vše, co budete potřebovat, a mnoho dalšího.

Pokud jste stále váhající, doporučujeme se podívat na produktovou stránku nočního stolku Arty bílý na https://www.esrom.cz/produkt/nocni-stolek-arty-bily.

Noční stolek Arty bílý

Noční stolek Arty bílý je skutečně krásným kouskem nábytku. Jeho moderní design, praktičnost a kvalita jsou zárukou toho, že budete mít perfektní doplněk do vaší ložnice. Tak co ještě čekáte? Kupte si noční stolek Arty bílý ještě dnes!