Nová rozkládací rohová sedačka MENDON 24 v šedé látce – perfektní volba pro váš prostor


Rozkládací rohová sedačka

Mendon 24 je nová rozkládací rohová sedačka, která je dostupná v šedé látce a v provedení pravé. Tato sedačka je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní nábytek do svého obývacího pokoje.

Provedení: PRAVÉ

Mendon 24 je dodávána v provedení pravé, což znamená, že rohová část je na pravé straně.

Materiál: látka

Sedačka je potažena kvalitní látkou, která má velmi příjemný povrch a je odolná vůči řadě různých druhů poškození. Materiálové složení tvoří 70% polyester a 30% bavlna.

Zadní část sedačky je potažená látkou

Jedno z největších přínosů této sedačky je její zadní část, která je též potažena látkou. To znamená, že sedačku můžete postavit kdekoliv v prostoru a nebude vám vadit její viditelnost.

Obrázek rozložené sedačky je pouze ilustrativní (jiná barva)!

V nabídce fotografii naleznete také obrázek rozkládací sedačky, který slouží pouze ilustračním účelům. Tento obrázek může být odlišný od sedačky, kterou si vyberete, proto si ještě před objednáním sedačky pozorně prohlédněte její specifikace.

Potahová látka: Cover 70 = šedá

Jedním z největších přínosů této sedačky je její kvalitní potahová látka. Ta je známa pod označením „Cover 70“ a nabízí bezkonkurenční odolnost proti mechanickému poškození, oděru a vlhkosti. Hladký a příjemný povrch této látky zajišťuje příjemný pocit při každém sezení na sedačce.

Rozměr (šxvxh): 275 x 70/90 x 202 cm

Kromě svého moderního designu nabízí sedačka Mendon 24 také velmi praktické rozměry. Konkrétně se jedná o rozměr 275 x 70/90 x 202 cm, což je dostatečně prostorné na to, aby se na sedačce pohodlně sešlo více lidí.

Výška sedu: 43 cm

Dalším důležitým prvkem, na který byste měli při nákupu sedačky myslet, je výška sedu. V případě sedačky Mendon 24 si můžete být jisti, že v tomto ohledu budete nadmíru spokojeni, jelikož je výška sedu ideálních 43 cm.

Hloubka sedu: 60 cm

Kromě výšky sedu je důležité také brát v potaz hloubku sedu. U sedačky Mendon 24 je tato hodnota stanovena na 60 cm, což je dostatečně prostorné na to, aby se na sedačce pohodlně sešlo více lidí.

Plocha na spaní po rozložení: 125 x 193 cm

U rozkládacích sedaček je dalším klíčovým prvkem plocha na spaní. V případě Mendon 24 činí tato hodnota 125 x 193 cm, což by mělo být dostatečně prostorné na to, aby hosté mohli přespat přes noc.

Mechanismus rozkladu: delfín

Proces rozložení sedačky ovládáte pomocí mechanizmu rozkladu, u Mendon 24 se jedná o delfínový mechanismus.

Dodáváno v demontu

Sedačka Mendon 24 je dodávána v demontu, což znamená, že ji budete muset sestavit. Tuto operaci lze jednoduše zvládnout s pomocí přiloženého návodu k použití.

V případě, že byste chtěli objednat rozkládací rohovou sedačku Mendon 24 v šedé látce, navštivte webové stránky Maliboo.cz a uvidíte, že si na této sedačce rychle oblíbíte, jak pohodlně sedí, tak i jeho vzhled.