Prádelník CURICO: Řešení pro uspořádání oblečení s čtyřmi zásuvkami


Prádelník Curico je ideálním řešením pro uspořádání oblečení. S čtyřmi zásuvkami poskytuje dostatek úložného místa, aby vaše věci zůstaly uspořádané a snadno dostupné.

Materiál a design

Prádelník Curico je vyroben z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub sonoma. Tento materiál zajišťuje, že prádelník bude odolný a snadno se o něj bude postarat. Jeho jednoduchý a moderní design jej dělá vhodným do jakéhokoliv interiéru.

Vzhledem k jeho rozměrům se prádelník Curico hodí nejen do ložnice, ale také do obývacího pokoje, kanceláře nebo dokonce předsíně. Jeho univerzálnost jej činí populárním mezi lidmi, kteří potřebují flexibilní úložné prostory.

Funkčnost

S rozměry 70 cm x 35 cm x 82 cm a hmotností pouhých 23 kg prádelník Curico je snadno přenositelný a může být umístěn jakékoli místě v domě.

Čtyři široké zásuvky s úchyty jsou ideální pro uskladnění oblečení, základních a speciálních potřeb pro úpravu oblečení a dalších věcí. Každá z těchto zásuvek má hloubku 30 cm, což zajišťuje dostatek prostoru pro věci, které chcete uložit.

Záruka a cena

Prádelník Curico je dodáván s zárukou 24 měsíců , takže můžete být klidní, že pokud by se něco stalo, bude postaráno o jeho opravu nebo výměnu.

Cena prádelníku Curico je velmi přijatelná a odpovídá kvalitě výrobku.

Prádelník Curico

Pokud hledáte správný způsob, jak uspořádat své oblečení, prádelník Curico je tou správnou volbou. S jeho moderním designem, dostatkem úložného prostoru a cenou, která odpovídá kvalitě, se stane praktickým a elegantním doplňkem do vašeho domova. Můžete si ho zakoupit na stránkách https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/pradelnik-curico-se-4-zasuvkami-dub