Recenze jídelní židle Halmar Pueblo – dub medový/Kreta 10: Kvalita a pohodlí v jednom!


Jídelní židle v moderním designu je vyrobená v kombinaci dřevěných nohou z masivního bukového dřeva v barvě dub medový a čalouněného sedáku a opěráku šedou potahovou látkou Kreta 10.

Vyrobena z kvalitních materiálů

Jídelní židle Halmar Pueblo je vyrobena z masivního bukového dřeva a kvalitního potahu v odolné šedé barvě. Kombinací těchto dvou materiálů vzniká moderní designová židle, která se hodí do každého interiéru.

Navíc, dřevěné nohy jsou vyrobeny z jednoho kusu dřeva, což zaručuje pevnost a stabilitu židle. Potahová látka Kreta 10 je vyrobena z kvalitního materiálu, který je snadno udržovatelný a odolný proti povětrnostním vlivům.

Pohodlné sezení na dlouhé hodiny

Jídelní židle Halmar Pueblo nabízí pohodlné sezení, díky čalouněnému sedáku a opěráku. Potahová látka Kreta 10 je příjemná na dotek a umožňuje sedět na židli i hodiny bez bolesti zad.

Nožičky židle jsou navíc zakončeny plastovou vrstvou, což chrání podlahu před poškrábáním a zároveň dodává židli stabilní základnu.

K dispozici pouze 1 kus!

UPOZORNĚNÍ: Doprodej – k dispozici pouze 1 kus jídelní židle Halmar Pueblo. Tak neváhejte a objednejte si ji ještě dnes!

Jídelní židle Halmar Pueblo

Dodáváno v demontu.