Šedá kamenná konvička na čaj Bitz Basics, 1,2 l – skvělý doplněk pro čajové nadšence!

Máte rádi minimalisticky pojaté kuchyně, ve které nádobí a doplňky vychází z oblíbeného scandi stylu? To si kolekci Basics od značky Bitz zamilujete. Lehce kombinovatelné barvy, kvalitní materiály a nezaměnitelná praktičnost dělají z tohoto kousku srdcovou záležitost.

O značce Bitz

Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi.

Kolekce Basics

Kolekce kameninového nádobí, stylových příborů a sklenic vás nadchne svými nekonečnými kombinacemi. Veškeré nádobí je ručně vyráběné a glazurované a tak nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické.

Šedá kamenná konvička na čaj Bitz Basics, 1,2 l

Šedá kamenná konvička na čaj Bitz Basics, 1,2 l je dokonalým příkladem toho, jak se z funkcí a skvělého designu dávytvořit kousek, který se vám bude líbit na první pohled. Jedná se o velmi oblíbenou věc nejen pro čajové nadšence.

Kvalita a prvotřídní materiály

Značka dbá na kvalitu svých produktů. Používají se pouze prvotřídní materiály a to zejména u nádobí, které může být často velmi vysoké teplotě. Tato konvička na čaj není výjimkou.

Šedá kamenná konvička na čaj Bitz Basics, 1,2 l

Velkou výhodou této konvičky je její objem. Měří 1,2 litru, takže v ní bude dostatek čaje pro celou rodinu. Navíc se díky svému tvaru snadno drží a manipuluje s ní.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní nádobí, které se bude hodit do každé modernější kuchyně a budete mít radost z jeho designu a praktičnosti, zkuste se podívat na značku Bitz a její kolekci Basics. Určitě nebudete litovat! A abyste při výběru neztratili přehled, zkuste si prohlédnout produktové řady a vybírat podle barev a designu, který se vám nejvíce líbí.
Klikni zde a nakupujte online na webu Nábytek Přehledně.