Stylová a pohodlná Červená jídelní židle Teulat Add: Tento kousek určitě udělá dojem ve vaší jídelně!

Komfort a ergonomie jsou klíčovými prvky jídelní židle Add od značky Teulat. Tento kousek nenechá nikoho chladným – svému majiteli poskytuje pohodlné a stylové posezení. Kombinace moderního designu a prvotřídní kvality činí z jídelní židle Teulat Add nezbytný doplněk každého interiéru. A co nejdůležitější – výsledkem je dokonalé pohodlí.

Čalouněné opěradlo a pohodlné sedátko

Při výrobě jídelní židle Teulat Add se klade zvláštní důraz na ergonomii a pohodlí. Čalouněné opěradlo vaše tělo při sezení příjemně objímá a přizpůsobuje se přirozenému zakřivení vašeho těla. To zajišťuje, že pocit pohodlí přetrvá i při delším sezení. Židle je kompletně čalouněná příjemnou, recyklovanou, polyesterovou látkou, která působí velmi příjemně na dotek. Díky širokému sedadlu nabízí židle Add ten nejlepší komfort pro celou rodinu.

„Jídelní židle Teulat Add splnila všechna moje očekávání. Je skvělou volbou pro každou moderní jídelnu a zároveň nabízí velmi pohodlné posezení,“ říká spokojený zákazník.

Moderní design s kovovou podnoží

Jídelní židle Teulat Add není vynikající pouze svým pohodlím, ale také svým moderním designem. Jídelní židle má černě lakovanou, kovovou podnoží, která dodává celému designu lehký a vzdušný vzhled. Tento prvek dodává židli sofistikovaný a přitom minimalistický design, který bude skvěle vypadat v každém moderním interiéru.

„Jsem velkým fanouškem moderního designu a tato židle mě okouzlila už na první pohled. Design se skvěle hodí k mému interiéru a obdivuju ji i kvůli pohodlí, které poskytuje,“ říká spokojená zákaznice.

Barevné varianty

Jídelní židle Teulat Add je k dispozici v několika barevných variantách, takže si každý může vybrat tu svou. Kromě červené jsou dostupné variace v šedé, modré, černé a krémové barvě. Vyberte si tu svou!

„Zvolila jsem si šedou variantu a nemohu být spokojenější. Je to dokonalá volba pro mou jídelnu,“ sděluje spokojená majitelka jídelní židle Teulat Add.

Bezpečnostní standardy

Je důležité mít na paměti, že kromě designu a pohodlí hraje při výrobě jídelní židle roli také bezpečnost. Proto byla jídelní židle Teulat Add testována a splňuje normu EN 1021 1 & 2, která nabízí nejlepší bezpečnostní standardy pro čalounění.

„Je pro mě důležité, aby výrobek, který si pořizuji, byl bezpečný pro mou rodinu. Proto jsou pro mě bezpečnostní standardy velmi důležité. Je skvělé vědět, že jsem si pořídil jídelní židli, která splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy,“ říká spokojený majitel jídelní židle Teulat Add.

Přesvědčte se sami na vlastní kůži a pořiďte si jídelní židli Teulat Add na stránkách naradi-cz.cz ještě dnes!