Stylový designový doplněk do interiéru: černý lustr SP215


černý lustr SP215

Popis lustru SP215

SP215 je černý lustr tvořený malou základnou a robustním drátěným stínítkem. Jeho moderní design dodá každému interiéru svěžest a originalitu. Je ideálním doplňkem do bytu, kanceláře, restaurace nebo kavárny.

Technické údaje

  • Barva: černá
  • Rozměry: výška 50cm, průměr stínítka 20cm
  • Zdroj světla: E27, max 40W (není součástí balení)

Lustr SP215 je vyroben z kvalitních materiálů a je velmi snadno instalovatelný.

Jak lustr SP215 použít

SP215 je velmi univerzálním lustr, který se hodí do různých typů interiérů. Nejčastěji je používán jako hlavní zdroj světla v obývacím pokoji, jídelně nebo ložnici. Můžete ho také použít jako doplněk k dalším svítidlům, například ke stolní lampě nebo lampě na noční stolky.

Koupit lustr SP215 můžete na této stránce za velmi výhodnou cenu.

Instalace lustru SP215

Instalace lustru SP215 je velmi jednoduchá. Stačí ho pověsit na kabel a připojit k elektrickému proudu. Je vhodné si však nechat instalaci provést odborníkem, pokud s elektřinou nemáte zkušenosti.

Jak lustr čistit

Čištění lustru SP215 je velmi snadné. Stačí použít jemně navlhčený hadřík a opatrně setřít jeho povrch. Nepoužívejte však abrazivní čistící prostředky, které by mohly poškodit povrch stínítka.

černý lustr SP215

Lustr SP215 je nejen praktickým zdrojem světla, ale také krásným designovým doplňkem do interiéru. S jeho pomocí můžete snadno vytvořit moderní a stylovou atmosféru ve vašem domově.