Umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Citterio chrom bez podomítkového tělesa – recenze a specifikace (39113000)


Popis produktu

Umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Citterio chrom bez podomítkového tělesa je základním prvkem každé moderní koupelny. Její hranatý design vychází z již ověřených tradičních tvarů, ale díky tomu, jak je navržena, působí velmi moderně. Baterie je k dispozici v chromovém provedení, což znamená, že snadno zapadne do jakékoli koupelny a bude vypadat skvěle.

Funkce baterie

Průtok baterie je 5 litrů/minutu. To znamená, že při používání této baterie voda neteče nadměrně rychle, ale také se nedostaví pocit, že by baterie nedostatečně fungovala. Baterie tak poskytuje dostatečný komfort v podobě plynulého přívodu vody, aniž by přitom docházelo k plýtvání vodou.

Vlastnosti baterie

Tato páková podomítková umyvadlová baterie se bezproblémově hodí jako základní prvek do jakékoli koupelny. Je možné ji snadno namontovat na umyvadlo, aniž by bylo nutné vytvářet nevzhledná podomítková tělesa. Díky tomu baterie snadno zapadá do různých stylů a interiérů.

Umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Citterio chrom bez podomítkového tělesa je vyrobena z kvalitních materiálů, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Kromě toho baterie disponuje moderními funkcemi, které usnadňují její použití.

Specifikace baterie

  • Připojení: hladké
  • Počet vývodů: 1
  • Typ baterie: páková
  • Barva: chrom
  • Průtok: 5 litrů/minutu
  • Typ montáže: na umyvadlo

Umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Citterio chrom bez podomítkového tělesa je vynikající volbou pro lidi, kteří hledají moderní a elegantní baterii, kterou snadno namontují a bude vyhovovat jakémukoli interiéru.

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a moderní baterii pro vaši koupelnu, pak je Umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Citterio chrom bez podomítkového tělesa tou správnou volbou. Baterie snadno zapadne do jakékoli koupelny díky svému chromovému provedení a hranatému designu. Díky jednoduchému a snadnému montáži je tato baterie velmi populární u lidí, kteří chtějí moderní design a spolehlivost zároveň. Objednat můžete zde: Umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Citterio chrom.

Hansgrohe Axor Citterio chrom bez podomítkového tělesa

Umyvadlová baterie Hansgrohe Axor Citterio chrom bez podomítkového tělesa na fotce.