Vomaks Patrová postel PP 004 – 1135/SUR2: Pohodlná a funkční volba pro váš spánek!

Patrové postele jsou velmi praktickou variantou pro rodiny s více dětmi nebo s menším prostorem. Vomaks Patrová postel PP 004 – 1135/SUR2 je skvělou volbou pro vaše děti, ale i pro hosty, kteří u vás přespí. Tato postel nabízí dostatek úložného prostoru a současně zachovává pohodlný spací prostor.

Rozměry

Postel je vyráběna dle rozměrů, které si můžete sami vybrat. Nabízíme různé varianty šířky a délky, přičemž k těmto rozměrům se přidává 6,5 cm. Mějte proto na paměti, že při výběru rozměru postele zohledňujete i prostor pro samotné umístění postele v místnosti.

Úložné prostory jsou vyráběny čela – masiv borovice, korpusy – DTD lamino, při objednání v surovém stavu jsou dodávány celodřevěné. K barevným provedením jsou dodávány bílé korpusy.

Vomaks Patrová postel PP 004 – 1135/SUR2 využívá prostor pod lůžkem jako úložiště. Úložné prostory jsou vyrobeny z masivu borovice a DTD lamina. Pokud si zvolíte surový stav, budou vám úložné prostory dodány celodřevěné. Pokud si zvolíte barvené provedení, budou korpusy dodány v bílé barvě. Barvy použité na postel jsou AKRYCOL COLORLAK, které jsou určené pro dětský nábytek.

Rozmístění latí v roštu a příslušenství

Počet latí v roštu: 11 ks / lůžko

Rám postele obsahuje 11 latí, umístěných v optimálním rozestupu, aby byl váš spánek co nejpohodlnější. Pokud vidíte na obrázku zábranu, nebojte, je součástí postele. Postel však nezahrnuje matrace ani jiné textilní doplňky.

Materiál

Materiál: masiv borovice 26 mm, bukové kolíky + kovové spoje, DTD lamino, použité barvy – AKRYCOL COLORLAK – na dětský nábytek

Materiál, který používáme při výrobě postele, je pevný a odolný, aby vydržel co nejdéle. Rám postele je vyroben z masivu borovice o tloušťce 26 mm, který zaručuje stabilní konstrukci. Rám je kotven pomocí bukových kolíků a kovových spojů. Korpusy jsou vyrobeny z DTD lamina, které je odolné proti oděru a poškození.

Vomaks Patrová postel PP 004 – 1135/SUR2 je skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí využít prostor pod lůžkem jako úložiště a zároveň nabídnout svým dětem pohodlné a bezpečné místo ke spánku.

Výběr rozměru matrace

Rozměr pro matraci = skutečný rozměr matrace. Při výběru varianty si dejte pozor na rozměry matrace, které potřebujete. Pokud si objednáváte postel s přistýlkou, patrovou postel s přistýlkou, musíte počítat s tím, že rozměr matrace bude odpovídat vrchní ložné ploše postele. Pokud například objednáte variantu 80 x 180 cm, bude matrace 80 x 180 cm. Avšak, pokud si objednáte patrovou postel s přistýlkou, musíte počítat s tím, že matrace do přistýlky bude o 10 cm kratší v délce.

Dodání

Zboží je dodáváno v demontu. Pokud si nevíte s montáží postele rady, vždy si můžete objednat montáž od našich odborníků. Po nákupu