Zlatá Vanová baterie RAV SLEZÁK Labe s propracovaným sprchovým setem 150 mm (L554.5/3Z)

Zlatá Vanová baterie RAV SLEZÁK Labe s propracovaným sprchovým setem 150 mm (L554.5/3Z) je moderní nástěnná páková baterie určená pro vanu. Vyrábí se v zlatém provedení, což z ní dělá velmi luxusní doplněk koupelny. Rozteč baterie je 150 mm, což znamená, že se instaluje do stávajících otvorů v vaně. Tato vanaová baterie je skvělou volbou pro ty, kteří hledají draze vypadající a funkční doplněk pro svou koupelnu.

Proč si vybrat Vanovou baterii RAV SLEZÁK Labe se sprchovým setem?

Zlatá Vanová baterie RAV SLEZÁK Labe s propracovaným sprchovým setem 150 mm (L554.5/3Z) je skvělou volbou zejména pro ty, kteří chtějí mít funkcionalitu sprchy přímo v ruce. Sprchový set je vybaven 150 mm dlouhým koncem, takže voda bude dopadat přesně tam, kam ji chcete. Díky této funkci můžete vodu mnohem snadněji aplikovat na tělo nebo na vlasy, což vám umožní udržovat se v perfektní kondici i v horkých letních dnech.

Jak vypadá Vanová baterie RAV SLEZÁK Labe se sprchovým setem?

Zlatá Vanová baterie RAV SLEZÁK Labe s propracovaným sprchovým setem 150 mm (L554.5/3Z) má moderní a elegantní vzhled. Je vyrobena z kvalitního materiálu, což z ní dělá velmi odolnou a odolnou vůči opotřebení. Vysoké chromové zpracování umožňuje její snadné čištění a udržování v čistém stavu. Díky tomu vypadá vždy jako nová.

Vanová baterie RAV SLEZÁK Labe se sprchovým setem je snadno ovladatelná pomocí dvou páček. První páčka slouží k ovládání kohoutku, druhá páčka slouží k ovládání sprchy. Vanaová baterie je velmi jednoduchá na instalaci. Vše, co je potřeba k instalaci této vanové baterie, je v balení. Tento výrobek je velmi kvalitní a odolný a je ideálním doplňkem pro luxusní koupelny.

Zlatá Vanová baterie RAV SLEZÁK Labe s propracovaným sprchovým setem

Zdroj obrázku: https://www.esrom.cz/produkt/images/81746.jpg

Závěr

Zlatá Vanová baterie RAV SLEZÁK Labe s propracovaným sprchovým setem 150 mm (L554.5/3Z) je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí kombinovat funkčnost a luxus v jednom produktu. Tato vanová baterie je snadno ovladatelná, atraktivní a velmi odolná vůči opotřebení. Pokud chcete mít svou koupelnu vybavenou moderním a funkčním doplňkem s kvalitním zpracováním, měli byste zvážit Vanovou baterii RAV SLEZÁK Labe se sprchovým setem.

Doporučujeme Vám zakoupit Zlatou Vanovou baterii RAV SLEZÁK Labe s propracovaným sprchovým setem 150 mm (L554.5/3Z) na stránkách společnosti esrom.cz zde: https://www.esrom.cz/produkt/vanova-baterie-rav-slezak-labe-se-sprchovym-setem-150-mm-zlata-l554-5-3z